Językowy grudzień z blogerami

Językowy Grudzień rozpoczynają także blogerzy językowi i kulturowi! Zobacz co wydarzy się w tym miesiącu.

Jak co roku blogerzy piszący o różnych krajach i językach zaczynają blogować pod jemiołą na tematy około świąteczne. Mam niewątpliwą przyjemność zaprosić Was także do mojego światecznego wpisu – tuż przed samą Wigilią.

Jeśli jednak nie chce Ci się aż tyle czekać, koniecznie zajrzyj do innych wpisów, które będą otwierać się każdego dnia – może któryś z nich zainspiruje Cię to do nauki nowego języka?

Patronami akcji pod jemiołą są:

Multikurs.plO Multikursie zdarzyło mi się popełnić cały długi artykuł, bowiem uczyłam się z jego pomocą aż całe 9 miesięcy dawno temu. (Recenzja tutaj).

Lingea: www.slowniki.lingea.pl
Preston Publishing: www.prestonpublishing.pl
Lerni: www.lerni.us

Uwaga! Dla wytrwałych czytelniczek i czytelników przygotowaliśmy także nagrody! Poniżej znajduje się interaktywny kalendarz wpisów. Jeśli oglądasz wpis na komórce, kliknij na tryb pełnoekranowy.

Wyzwanie 3×3 trwa!

Coraz krótsze dni i zimniejsze wieczory aż proszą się, by przeznaczyć je na naukę języka. Najlepiej w małych kęsach i codziennie. Jeśli brakuje Ci regularności w nauce języka obcego, przyłącz się do mojego wyzwania 3×3 (więcej o nim tutaj), albo dołącz do grupy na fejsbooku (tutaj). Ci, którzy się jeszcze wahają, znajdą tam link do darmowego planera na grudzień z krótką instrukcją co i jak trzeba robić. W razie pytań, służę pomocą :)!

 

Radosnego Grudnia!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
google-site-verification=qwQVBgqg8p63KOd5L3FcDx2YsUcQnmVx58V6T6zEQh4